Kaszubski Triathlon

12 września

OŚWIADCZENIE

Organizatorzy VII Mistrzostw Polski w Kaszubskim Triathlonie informują, że w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną na terenie powiatu Bytowskiego, w trosce o zdrowie zawodników startujących jak i obsługi technicznej zmuszeni jesteśmy przenieść naszą imprezę na inny termin. Ustaliliśmy, że impreza odbędzie się w sobotę 12 września 2020 roku.

Organizacyjnie dopięliśmy wszystko, włożyliśmy sporo pracy i środków finansowych, abyście miło wspominali siódmą edycje triathlonu. Niestety dynamiczny wzrost zachorowań i osób objętych kwarantanną w naszym powiecie uświadomił nam, że jedenastego lipca nie możemy zorganizować naszej imprezy, istnieje zbyt duże ryzyko rozprzestrzenienia się wirusa. Jedyną słuszną decyzją była zmiana terminu i przeniesienie imprezy o dwa miesiące. Liczymy, że do tego czasu sytuacja będzie opanowana i wspólnie spotkamy się na VII Mistrzostwach Polski w Kaszubskim Triathlonie.

Jako organizatorzy, przygotowaliśmy fajne nagrody, pakiety startowe itd. Mamy świadomość, że co nie którzy będą zmuszeni zrezygnować z udziału. Oczywiście wpisowe zostanie zwrócone, jeśli ktoś zadeklaruje, ale proponujemy się wstrzymać do 12 września. Uważamy, że warto poczekać, i liczymy, że ten wirus Nas nie pokona.
Ważną i integralną częścią naszej imprezy jest rodzinna atmosfera, wspólny kontakt i ta taczająca nas przyroda, dla tego nie zamierzamy przechodzić na wirtualne starty, nie o to tu chodzi.

Liczymy na WASZĄ wyrozumiałość, i ZDROWIA Życzymy.

Jeśli ktoś ma pytania proszę o wysłanie wiadomości poprzez stronę, ewentualnie dzwonić; 507325378 Tomasz Gruba

 

Więcej informacji https://www.facebook.com/kaszubskitriathlon/

 

Zapisy https://zapisy.domtel-sport.pl/kaszubski-triathlon-vii-mistrzostwa-polski-amatorow-v4596?fbclid=IwAR0BOOe946IczHOPWAYFOaQOAeOgrXJot15AwM3yXfIPcHBUDGQb3kyw37I

Udostępniej wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

Starostwo Powiatowe w Bytowie
Wydział Edukacji, Kultury i Sportu
tel. 059 822 80 03
kultura@powiatbytowski.pl